NİĞDE'DE GELİŞİM ATÖLYELERİ DÜZENLENECEK

DSC 0402 Kopya
Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD), Niğde Ticaret ve Sanayi Odası (NiTSO) ve İzgören Akademi işbirliği ile kadın girişimcilere ve yöneticilere yönelik gelişim atölyeleri düzenlenecek.
 
İlki 22 Ağustos Salı günü gerçekleştirilecek eğitimin konusunu "lider kadınlar" oluşturacak. Eğitimde liderlik mi yöneticilik mi, liderlik stilleri, liderlikte 4E Modeli, iş-hayat dengesi yönetimi gibi konu başlıkları ele alınacak.
 
İkincisi 12 Eylül Salı günü yapılacak olan eğitim programının konusunu "pazarlama ve iletişim becerileri" oluşturacak. Eğitimde satış, pazarlama ve müşteri kavramları ele alınacak, pazarlamanın gelişim süreci, pazarlama karması ve stratejisi, müşteri iletişiminin önemi, ağ ve sosyal medya gibi önemli konularda alanında uzman eğitmenler tarafından bilgiler paylaşılacak. 
 
Üçüncü eğitim ise 19 Eylül Salı günü "Finansal Okuryazarlık" konu başlığı ile hayata geçirilecek. 
 
Eğitimler, Niğde Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasında bulunan toplantı salonunda gerçekleştirilecek.
 
Konu ile ilgili bilgi veren NiTSO Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Katırcıoğlu; "Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası tarafından kadın işletmelerine finansman ve danışmanlık desteği programı kapsamında yürütülen gelişim atölyeleri, Odamız ev sahipliğinde Niğde'de gerçekleştirilecek. Bu eğitimler şimdiye dek İstanbul, İzmir, Kocaeli, Bursa ve Ankara’da düzenlendi. Türkiye'de sayılı iller arasında gerçekleştirilen bu eğitimlerin ilimizde yapılacak olması kadın girişimcilerimiz, yöneticilerimiz ve işletmelerimiz için büyük bir şans. Katılımcılar bu eğitimlerle hem kendilerine hem de firmalarına çok daha fazla değer katacaklar. Kaçırılmaması gereken bir eğitim. Biz de Ticaret ve Sanayi Odası olarak böylesi güzel ve önemli bir organizasyona ev sahipliği yapmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Katılımı ücretsiz olan gelişim atölyelerine kadın işletmecilerimizin ve yöneticilerimizin katılımlarını bekliyoruz" diye konuştu.
ahiler nosb kosgeb logotobb gumruk ekonomi  isbirligi dmologo
rekabet kurumu resmiGazete tse ihracatcilar mersis istatistik  kgf kobikat