İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HAFTASI

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü'nden Odamıza alınan yazıda;
 
Ülkemizde 1987 yılından bu yana her yıl 4-10 Mayıs tarihleri “İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası” olarak kutlanmakta olduğu ifade edilmektedir.
 
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nca bu yıl 31. düzenlenecek olan İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası'nın bir çok alandan akademisyenlerin, uzmanların, ulusal ve uluslararası kuruluşların, meslek odaları ve sivil toplum örgütlerinden temsilcilerin katılımı ile “4-7 Mayıs 2017” tarihleri arasında Gaziantep’te Şehitkamil Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirileceği ifade edilmektedir.
Şehitkamil Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezinde Hafta ile eş zamanlı olarak İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı düzenlenecektir. Konuyla ilgili uluslararası ve ulusal kurum ve kuruluşlar iş sağlığı ve güvenliği alanındaki hizmet ve ürünlerini söz konusu Fuarda sergileyebileceklerdir.
İş sağlığı ve güvenliği alanında son gelişmeleri ve iyi uygulama örneklerini görebilmek ve gelişmeleri takip edebilmek adına hafta önem arz etmektedir. Firmanız bünyesinde bulunan üst düzey yönetici, strateji uzmanları, iş güvenliği uzmanları ve işyeri hekimlerinin katılmasının yararlı olacağı düşünülmektedir.
Hafta ücretsiz olup kayıt ile ilgili tüm detaylara http://www.isghaftasi.gov.tr/ adresinden ulaşılabilmektedir. 
 
Bilgilerinize sunarız.
ahiler nosb kosgeb logotobb gumruk ekonomi  isbirligi dmologo
rekabet kurumu resmiGazete tse ihracatcilar mersis istatistik  kgf kobikat