discount adobe acrobat xi for os x buy adobe photoshop lightroom 6 student license cost autodesk inventor professional 2015 news where illustrator cc for os x where can i buy illustrator cc for os x click this over here now how much is autodesk autosketch 10
where can i buy illustrator cs6 clicking here cheap license windows xp professional

COSME PROGRAMI ÇAĞRISI

KOSGEB AB ve Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığı'ndan alınan COSME Programı Çağrısı ekte yer almaktadır.

Bilgilerinize sunarız.

Ekler:
Bu dosyayı indir (cosme.pdf)cosme.pdf

TARTI ALETLERİ MUAYENE SERVİSİ BELGESİ HK. DUYURU

Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü'nden Odamıza alınan yazıda;

04/09/2013 tarihli ve 28755 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Tartı Aletleri Muayene Yönetmeliği'nin tanımlar ve kısaltmalar başlıklı 4. maddesinde; "İdari eğitim; servis sorumlusu ve teknik personele Bakanlık tarafından verilecek eğitim", "Servis sorumlusu: Yetkili muayene servisinin bu yönetmelik kapsamındaki faaliyetlerinden Bakanlığa karşı sorumlu olacak şekilde imza yetkisine ve idari eğitim belgesine sahip gerçek kişi" şeklinde tanımlanmaktadır.

Bu kapsamda Bakanlık tarafından Mayıs ve Ekim dönemlerinde olmak üzere yılda 2 kez İdari Eğitim düzenlenmesi planlanmakta olup eğitime katılım için başvurular İl Müdürlükleri aracılığıyla alınacaktır.

Tartı Aletleri Muayene Servisi Belgesi almak isteyen kişi veya şirketlerin bu eğitimi alma zorunluluğu bulunmaktadır. Belge almak isteyenlerin eğitimle ilgili başvuruların Niğde Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü'ne 03.05.2017 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HAFTASI

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü'nden Odamıza alınan yazıda;
 
Ülkemizde 1987 yılından bu yana her yıl 4-10 Mayıs tarihleri “İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası” olarak kutlanmakta olduğu ifade edilmektedir.
 
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nca bu yıl 31. düzenlenecek olan İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası'nın bir çok alandan akademisyenlerin, uzmanların, ulusal ve uluslararası kuruluşların, meslek odaları ve sivil toplum örgütlerinden temsilcilerin katılımı ile “4-7 Mayıs 2017” tarihleri arasında Gaziantep’te Şehitkamil Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirileceği ifade edilmektedir.
Şehitkamil Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezinde Hafta ile eş zamanlı olarak İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı düzenlenecektir. Konuyla ilgili uluslararası ve ulusal kurum ve kuruluşlar iş sağlığı ve güvenliği alanındaki hizmet ve ürünlerini söz konusu Fuarda sergileyebileceklerdir.
İş sağlığı ve güvenliği alanında son gelişmeleri ve iyi uygulama örneklerini görebilmek ve gelişmeleri takip edebilmek adına hafta önem arz etmektedir. Firmanız bünyesinde bulunan üst düzey yönetici, strateji uzmanları, iş güvenliği uzmanları ve işyeri hekimlerinin katılmasının yararlı olacağı düşünülmektedir.
Hafta ücretsiz olup kayıt ile ilgili tüm detaylara http://www.isghaftasi.gov.tr/ adresinden ulaşılabilmektedir. 
 
Bilgilerinize sunarız.
ahiler nosb kosgeb logotobb gumruk ekonomi  isbirligi dmologo
rekabet kurumu resmiGazete tse ihracatcilar mersis istatistik  kgf kobikat